"Falešní studnaři"

02.07.2016 21:23

Vážení zájemci o studnařské práce, jelikož se v posledních dvou měsících rozmohl nešvar se „Studnaři od včera“, kteří lidem naslibují hory doly za nesmyslně nízkou cenu, pak vyberou zálohu a zmizí, ba co je horší něco na studni začnou dělat a pak, když jde do tuhého utečou a studna je na zhroucení, rád bych abyste všichni co se studní chcete něco udělat, nevybírali studnaře dle CENY. Vyjde Vás to nakonec mnohem dráž, nebo o studnu přijdete a budete dělat novou. Pár případů za všechny….

 

Liberec a Turnov, vybraná záloha a už se nejde podvodníkům dovolat.

 

Čištění studny v Libereci, kdy byla práce odfláknuta a studna vyčištěná nebyla.

 

Zborcená studna Hradec Králové, zde nějací “borci“ podkopali segmentové skruže a studna do měsíce spadla.

 

Nová studna v Benátkách, ujeté segmenty vespod, studna není hotová a už v ní nejde pokračovat.

 

Prohloubení v Bakově, kdy je studna špatně vypažena a tím navždy „uzavřena“ dalšímu prohlubování a hrozí zhroucení.

 

 

Nic ve zlém, ale odmítáme po někom něco opravovat. Jednak to ne vždy jde, je to časově a finančně náročnější, než kdybychom to dělali  “napoprvé“ a je to více než nevděčná práce. Zákazník se cítí podfouknut předchozími  “studnaři“ a pracuje se v duchu nedůvěry.

Proto Vás všechny žádám, přemýšlejte než si někoho na studnařské práce najmete a pokud k Vám někdo přijede osobákem se zapřaženým vozíkem, kde mají trojnožku na které jejich děd kdysi půlil prase a jdou prohlubovat s elektrickou sbíječkou ze supermarketu, vyhoďte je hned ve vratech.

Neplaťte nikomu zálohu!!!!!!  Záloha se vybírá pouze na věci dražší povahy, specielně pro určitou studnu, věc co jen tak někde nepoužiji. Např. zálohu jsme vzali minulý měsíc podruhé v celé letité kariéře a sice na čerpadlo do sto metrů hlubokého vrtu. Čerpadlo za 37.000 Kč

Na skruže, cement a materiál do deseti tisíc se záloha nevybírá……a už vůbec ne na práci!!!!

—————

Zpět